Субота
18.05.2024
09:14






    Бонсай по-українськи



    Історія виникнення бонсай
    Стилі бонсай
    Формування
    Догляд
    Аксесуари
    Фото
    Форум

    Форма входу
    Категорії розділу
    Мої статті [2]
    Формування [4]
    Догляд [2]
    Аксесуари [1]
    Наше опитування
    Оцініть мій сайт
    Всього відповідей: 19
    Чат
    Реклама
    Статистика
    Lviv music band
    Лічильник

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Мій сайт

    Каталог статей

    Головна » Статті » Догляд

    Полив бонсай

    Полив бонсай

     Вода це особлива речовина, тому що в твердому і газоподібному стані вона є легша (менш щільна) ніж у рідкому. Є таке припущення що життя на землі ніколи б не розвинулося якби було навпаки. Товстий шар шар льоду діє як термоізолятор, зберігаючи воду яка є під ним теплішою. якщо б лід був важчим він утворювався б на дні, вбиваючи там все живе.

    Отже, яке відношення має вода до бонсай?
    Коріння дерев поглинають воду з грунту лише доти, поки існує волога у ньому. Якщо грунт висихає до такого стану, що вологи у кореннях більшето ця волога переходить із коренів до висохлого грунту. Очевидно що це буде згубно для дерева, почнуть відмирати корені. Відмирання коренів
    відбувається і при нормальному поливі проте набагато повільнішими темпами. 

       

    Найкраще "тамує спрагу" дерева занурювання його у воду (звісно що не повністю)). Для цього потрібно набрати воду у велику посудину, горизонтально занурити плошку у воду. Тримати дерево у воді потрібно тримати доти, поки з грунту не перестануть йти бульбашки. Важливо не перетримати бонсай у воді, це може призвести до загнивання коренів.Небажано занурювати декілька дерев у одну воду, існує ризик зараження одного дерева іншим через воду.

      Не вкожного є можливість робити спеціальні ванни для своїх бонсай, томуможна просто часто підливати по мірі висихання грунту. Листопадні види бонсай літом потребуюють велику кількість води на відміну від хвойних,в яких голки чудово зберігають у собі вологу. Проте зимою навпаки, хвойні 
    потребують більшого поливу, оскільки зимою вічнозелені продовжуюють рости.

     Крім поливу рекомендується періодично розпилювати воду на кронудерева. Цей прийом не тільки очищає листя, але й зволожує повітря, що підтримує мох у доброму стані. Шкідливо впливає розпилювання при яскравому і гарячому сонці.

      І на останок. Дощ може бути дуже корисним для вашого дерева, тому що вода має здатність нести в собі електричний заряд блискавки, який іонізує її у повітрі. Після цього вода стає набагато мякшою ніж вода, яку ми отримуємо з-під крана. Така вода набагато краще засвоюється деревом. Тому старайтеся виносити свої бонсай надвір підчас грози, або   хоча б поставте якусь посудину щоб туди назбиралася вода і ви могли полити нею свої дерева. 

    Категорія: Догляд | Додав: cu100 (18.12.2010) W
    Переглядів: 2853 | Рейтинг: 1.0/1
    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *: